Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Këngëtarja e famshme “harron” reçipetat në shtëpi, kalimtarëve u tregon më shumë seç duhet (FOTO)

Këngëtarja e famshme “harron” reçipetat në

Miley Cyrus asnjëherë nuk ka treguar se është e turpshme, kur vjen puna për të ekspozuar trupin e saj.

Këngëtarja e famshme edhe në ditët e pushimit tërheq vëmendjen e të gjithëve me veshjen e saj të thjeshtë. 28-vjeçarja është kapur mat të enjten teksa bënte pazarin në Los Angeles.

Këngëtarja e famshme “harron” reçipetat në

Miley ishte e veshur me një palë streçe dhe një bluzë që i linte shumë pak vend imagjinatës. Ajo duket se kishte “harruar” të vishte reçipetat e si pasojë tregonte më shumë seç duhej.

Nga ana tjetër, Cyrus ishte kujdesur që të vendoste maskën mbrojtëse si pasojë e Covid-19.

Këngëtarja e famshme “harron” reçipetat në

Këngëtarja e famshme “harron” reçipetat në

Këngëtarja e famshme “harron” reçipetat në

Këngëtarja e famshme “harron” reçipetat në

Këngëtarja e famshme “harron” reçipetat në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore