Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Këngëtari i njohur pranon se vesh rrobat e bashkëshortes: Jam idiot!

Këngëtari i njohur pranon se vesh rrobat e bashkëshortes: Jam

Genc Salihu së bashku me vëllain e tij, Arbri, kanë dhënë së fundmi një intervistë të përbashkët. Që të dy kanë arritur që të krijojnë një karrierë mjaft të suksesshme në fushën e muzikës.

Të ftuar në emisionin “Soiree”, Genci pranoi se vëllai i tij është një artist më i mirë se ai. Përveç talentit në muzikë, vëllezërit Salihu janë konsideruar si artistë me shumë stil në veshje.

E teksa u pyetën se cili prej tyre vishet më bukur, Genci reagoi menjëherë duke thënë se në të vërtetë ai nuk ka fare stil. Këngëtari i njohur shtoi se rrobat ia merr bashkëshortes së tij, Kaltrinës, dhe ndonjëherë edhe Arbrit.

Këngëtari i njohur pranon se vesh rrobat e bashkëshortes: Jam

 “Unë jam krejtësisht pa stil, komplet! Unë jam idiot! Ndërsa Arbëri është e kundërta. Ky ka super stil. Plus edhe Kaltrina, gruaja ime, është njësoj. Për shembull këto (pantallonat) janë të Kaltrinës, këto (çorapet) janë të Arbërit, kjo (bluza) është e Kaltrinës. Këto (syzet) janë të miat, 5 euro në Ulqin para 10 viteve”, – u shpreh Genci.

Sa u përket gjërave që dy vëllezërit nuk pëlqejnë te njëri-tjetri, Arbri tha se Genci nuk i pranon kritikat. Nga ana tjetër, Genci nuk bëri kritikë, por i dha një këshillë. Ai tha se Arbëri nuk e di sa këngëtar i talentuar është dhe nuk duhet të mendojë kaq shumë, por duhet të relaksohet.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore