Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kejvina u përjashtua nga Big Brother, ja VENDIMI i papritur me të eleminuarit e kësaj jave

Kejvina u përjashtua nga Big Brother, ja VENDIMI i papritur me të

Përjashtimi i Kejvinës nga Vëllai i Madh, ‘i hapi’ rrugë të eliminuarve. Arbana bëri me dije se sonte nuk do të ketë eliminime.

Pra, Luizi, Olta, Kristi, Efi dhe Ronaldo do të shkojnë në eliminim edhe ditën e shtunë.

Televotimi vijon deri spektaklin e ardhshëm.  Vazhdoni të votoni. Kë doni të largoni nga shtëpia e Big Brother Vip 2, mes Luizit, Oltës, Kristit, Efit e Ronaldos.

Votoni, Votoni.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore