Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kejvina e thotë troç: Më kanë ofruar para, në këmbim të s*ksit

Kejvina e thotë troç: Më kanë ofruar para, në

Modelja Kejvina Kthjella ishte e pranishme sot në emisionin Pop Culture në nje lidhje Skype nga Italia me moderatoren Dojna Mema.

Ajo foli hapur duke treguar se i kanë ofruar para në këmbim të seksit.

“S’më kanë ofruar drejtpërdrejt para në këmbim të seksit, por nëpërmjet njerëzve të njohur. Kur e kam marrë vesh, s’më ka bërë përshtypje”.

Dojna e ngacmoi Kejvinën lidhur me zërat që qarkullonin se është në një lidhje me këngëtarin Seven Saraqi.

Ke shkuar në Amerikë për dashuri?

“Jo nuk është e vërtetë, Seveni është bukurosh dhe djalë i mirë. Më ka ndejtur afër atje. Por kaq s’ka pasur gjë më shumë. Jemi shokë të mirë”

Çfarë urren te meshkujt që të mërzit?

Gënjeshtrat, edhe gjënë më të vogël, por fatkeqësisht të gjithë meshkujt gënjejnë.

Kejvina e thotë troç: Më kanë ofruar para, në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore