Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Keisi dhe Stresi do martohen pas karantinës? Partnerja e reperit: Një dasmë e madhe do ...

Keisi dhe Stresi do martohen pas karantinës? Partnerja e reperit: Një

Stresi dhe Keisi janë në qendër të vëmendjes përsa i përket jetës private dhe lidhjes së tyre të dashurisë.

Jo pak herë ata janë përballur me probleme dhe ndarje, por mesa duket dashuria që kanë për njëri-tjetrin ka triumfuar ndaj çdo pengese që kanë hasur.

Së fundmi Keisi përmes kanalit të saj në Youtube ka treguar se për shkak të pandemisë nuk kanë mundur të bëjnë dasmë, por kur ta bëjnë do e bëjnë shumë të madhe.

“Aktualisht, prej pandemisë nuk mund ta bëjmë. Por di të them që kur të bëj dasmë, do të bëj një dasmë të madhe. Shumë të madhe”, është shprehur ajo.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore