Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ke patur lojë me Keisin?”/ Banorët vendosin me "shpatulla pas murit" Kristin

“Ke patur lojë me Keisin?”/ Banorët vendosin me

Luizi prej disa ditësh ka ngritur pikëpyetje për krisjen e marrëdhënies Kristi-Keisi.

Dyshimet e tij  kanë nisur pasi kjo çështje nuk u diskutua në spektaklin e shkuar.

Sipas tij kjo mund të jetë një lojë nga ana e çiftit.

Ai shprehet se do presë deri sa kjo situatë të diskutohet dhe sqarohet në prime-n e nesërm.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore