Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ke nuhatjen e një njeriu që e njeh bastin”/ Bledi ngacmon Luizin: Ke ndonjë brengë që të mundon?

“Ke nuhatjen e një njeriu që e njeh bastin”/ Bledi ngacmon

Menjëherë pas hyrjes, Bledi Mane trazoi situatat në shtëpi. Pasi i dha disa këshilla Deas, për mënyrën sesi ai e percepton lojën e saj deri në këtë pikë, Bledi bisedoi edhe me Luizin.

Gazetari i njohur, Bledi Mane, duket se ka trazuar që tani situatat në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. fillimisht i dha disa këshilla Dea Mishel, në lidhje me mënyrën se si ai e percepton lojën e saj deri më tani.

Më pas Mane ka biseduar edhe me Luiz Ejllin. Gjatë kësaj bisede, gazetari u ndal në disa pika, të cilat kanë krijuar debat të ashpër në “Big Brother VIP2”, ku këngëtari i njohur ka dalë nga vetja duke ofenduar banorët.  

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Ngacmimet mes tij dhe Luizit nuk munguan. Bledi u shpreh se Ejlli ka nuhatjen e një njeri që e njeh bastin.

“I ngordh këto parashikimet. Ndoshta ke nuhatjen e një njeriu që e njeh bastin”, tha Mane, të cilit Ejlli iu kthye: “Jo bastin. Çdo gjë që ndodh e marr për provokim. Unë edhe ty mund të mendoj se je i infiltruar, që i fusin 2 javë për të bërë kakofoni, probleme,  sjell informacion nga jashtë që është krejt i gabuar. Jam i përgatitur”.

Më pas Bledi i thotë “je frikacak, i trembesh çdo njeriu” dhe këngëtari i kthehet: “Është vigjilencë”.

Por jo vetëm kaq, pasi gazetari e ngacmoi edhe për orarin e tij të gjumit, duke e pyetur nëse e mundon diçka.

Sa për orarin e gjumit, këngëtari i njohur tha se nuk ka asnjë brengë, por këtë rrugë ka zgjedhur.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore