Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Kaq shumë sa e dua”/ Fifi zbulon partnerin e saj, ja tatuazhi dedikuar atij (FOTO)

“Kaq shumë sa e dua”/ Fifi zbulon partnerin e saj, ja tatuazhi

Fifin jemi mësuar ta shohim si këngëtaren e spektaklit “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën, por këtë herë këngëtarja ishte e ftuar në panel. Ashtu siç premtoi Luana fansave të programit duke mbajtur fjalën.

Shpesh herë Fifi ka treguar se është e dashuruar, por mbrëmjen e djeshme këngëtarja zbuloi ekskluzivisht për “Shiko Kush LUAN” se dashurinë për partnerin e saj e ka “gdhendur” në trup, duke e bërë tatuazh “përkëdhelinë” që i bën atij që i ka rrëmbyer zemrën.

Gjatë sfidës “Ndaje ose haje” Fifit iu bë kjo pyetje: “Fifi të shohim në dorë një tatuazh të ri ku shkruhet “Stracciatella”. Na trego sot në “Shiko Kush LUAN” kuptimin e ose ha…”

Fifi vendosi mos të hajë por ta tregojë kuptimin e këtij tatuazhi.

“‘Stracciatella’ e thirri atë djalin që unë e kam qejf. Qaq shumë që e du, kam dasht me e ba tattoo”, kështu u shpreh Fifi.

“Xh” e famshme që Fifi ka thënë për “Shiko Kush LUAN” sezonin e kaluar, këngëtarja na e zbulon nëpërmjet Instagramit të saj duke patur “follow” vetëm “Stracciatella”-n e saj. Kështu ka zbuluar emrin e tij Xhulio.

“Kaq shumë sa e dua”/ Fifi zbulon partnerin e saj, ja tatuazhi

“Kaq shumë sa e dua”/ Fifi zbulon partnerin e saj, ja tatuazhi

“Kaq shumë sa e dua”/ Fifi zbulon partnerin e saj, ja tatuazhi

“Kaq shumë sa e dua”/ Fifi zbulon partnerin e saj, ja tatuazhi

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore