Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kanye West dhe Irina Shayk kapen mat, fotografohen për herë të parë bashkë

Kanye West dhe Irina Shayk kapen mat, fotografohen për herë të

Para disa ditësh mediat e huaja shkruanin se Kanye West dhe Irina Shayk janë në një lidhje dashurie. Pas këtyre lajmeve, ata janë kapur mat në Francë.

TMZ shkruan se reperi i famshëm dhe supermodelja janë parë në rajonin francez të Provence të martën. Atë ditë ka qenë edhe ditëlindja e Kanye, i cili bëri 44 vjeç.

Kanye West dhe Irina Shayk kapen mat, fotografohen për herë të

Sipas mediave të huaja, raportuan ata u panë duke ecur në pronën e një hoteli luksoz me një grup personash të tjerë. Nga ana tjetër, as modelja dhe as reperi akoma nuk kanë reaguar në lidhje me këtë lajm.

Kanye West dhe Irina Shayk kapen mat, fotografohen për herë të

Kanye West dhe Irina Shayk kapen mat, fotografohen për herë të

Kanye West dhe Irina Shayk kapen mat, fotografohen për herë të

Kanye West dhe Irina Shayk kapen mat, fotografohen për herë të

Kanye West dhe Irina Shayk kapen mat, fotografohen për herë të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore