Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Kanë një raport...”/ Jennifer Lopez po planifikon të bëjë diçka me ish-gruan e Ben Affleck

“Kanë një raport...”/ Jennifer Lopez po planifikon të

Këngëtarja me famë botërore, Jennifer Lopez, dhe aktorja e njohur e Hollywood-it, Jennifer Garner, duket se kanë një marrëdhënie mjaft të ngushtë.

Mediat e huaja shkruajnë se ylli i muzikës ka planifikuar që të shkëmbejnë dhurata mes tyre me rastin e Kritshtlindjes.

Kujtojmë se Garner është ish-partnerja e Ben Affleck, me të cilin ka tre fëmijë, Violet, 16, Seraphina, 13 dhe djalin Sam, 10.

Kujtojmë se Jennifer Lopez nga ana e saj shpesh e ka lavdëruar publikisht Garner.

“Ata do të shkëmbejnë dhurata këtë vit për Krishtlindje, kanë një raport të shkëlqyer”, tha një burim i afërt për “HollywoodLife”, duke shtuar: “Ka një respekt dhe vlerësim të vërtetë reciprok për shkak të fëmijëve. Ata janë shumë të lumtur dhe kjo thjesht bën që gjithçka të funksionojë".

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore