Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Kam nevojë për ta”, këngëtarja e famshme habit me deklaratën: Më mirë të vdes...

“Kam nevojë për ta”, këngëtarja e famshme habit

Këngëtarja e famshme, Billie Eilish, ka deklaruar gjatë një interviste për “Sunday Times” se gjithmonë ka dashur të kishte fëmijë. Ajo ka shtuar se të bëhej prind ka qenë një nga qëllimet e saj kryesore në jetë.

“Më mirë të vdes se sa të mos kem fëmijë”, është shprehur këngëtarja, e cila gjithashtu frikësohet se do të ndihet në ankth teksa përpiqet ta rrisë atë.

“Unë kam nevojë për ta. Sa më shumë rritem, aq më shumë i përjetoj gjërat, thjesht mendoj: ‘uf, çfarë do të bëj kur fëmija im të mendojë se kjo është gjëja e duhur që duhet bërë dhe unë them ‘jo nuk është’? Ata nuk do të më dëgjojnë mua”, ka shtuar ajo.

“Kam nevojë për ta”, këngëtarja e famshme habit

Ndërsa së fundmi, Eilish ka rrëfyer se vuan nga sindroma ‘Tourette’ që në moshën 11-vjeçare. Sindroma Tourette (TS) është një gjendje e sistemit nervor që bën njerëzit të kenë “tik”. Ajo përfshin lëvizje të përsëritura ose tinguj të padëshiruar (tik) që nuk mund të kontrollohen lehtësisht.

Billie shpjegoi se, kur ajo përjeton një ‘tik’, njerëzit nuk reagojnë gjithmonë siç duhet dhe me konsideratë. Ajo tregoi se ata qeshin sepse mendojnë se po përpiqet të bëj shaka.

“Unë gjithmonë ndihem tepër e ofenduar nga kjo”, është shprehur këngëtarja e famshme.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore