Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Kam faj unë që gjesh gjithmonë me ty”/ Kiara nuk lë Luizin ta puthë, këngëtari: A të shkon në mendje të vish e të pyesësh...

“Kam faj unë që gjesh gjithmonë me ty”/ Kiara nuk

Kiara Tito është mërzitur me Luiz Ejllin, pasi ky i fundit nuk i foli kur ajo ndodhej në tualet dhe ai kaloi aty. Për këtë arsye, kur moderatorja doli në oborr aty ku ishte edhe këngëtari së bashku me Tan Brahimin, ajo shkoi u ul larg tij.

Edhe pse Luizi i tha se u ka folur të gjithave që ishin aty, Kiara i thotë që ta linte rehat. Madje edhe pse shkoi për ta puthur, moderatorja sërish i mbajti qëndrim.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda:

Luizi: Po ju fola tanave. Kiara, o Kiara

Kiara: O Luiz ka mundësi të më lesh rehat të lutem. Ti vjen flet kur do ti, qesh kur do ti, mërzitesh kur do ti, e unë duhet të vij mbas terezisë ty. Jo mo fare. Se kam faj unë që të qesh ty gjatë gjithë kohës

Luizi: Po mirë moj Kiarë, a të shkon në mendje ndonjëherë me pyetur ‘si ndihesh”?

Kiara: Nuk pata kohë se ike. Nuk të thashë dot as mirëmëngjesi se kalove aty dhe thashë ‘a është në terezi ky’

Luizi: Po ju fola tanave

Kiara: Po ç’është kjo ‘tanave’.

Pasi shkon që ta puthë, Kiara i thotë ta lërë rehat se ‘nuk është kalam’. Moderatorja i thotë se nuk i intereson fare se ka folur, pasi nuk është njësoj si t’i flasë të gjithave dhe vetëm asaj.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore