Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Kam diçka për të të thënë”- Sindi zgjedh Muratin për takim 4 minuta dhe e ‘bombardon’ me pyetje

“Kam diçka për të të thënë”- Sindi

Sindit iu dha mundësia që të zgjidhte një nga djemtë për një takim 4 minuta në studio dhe ajo tha emrin e Muratit.

Ndërsa u ulën përballë njëri-tjetrit, Sindi tha se kishte gjëra për t’i thënë Muratit dhe se për këtë e zgjodhi.

Sindi këmbënguli te refuzimi që i bëri Murati ftesës së Sarës për takim, por ai tha se kjo erdhi pasi ajo tha emrin e tij pas tre apo katër djemve të tjerë.

Ndonëse Sindit nuk i pëlqeu përgjigjja, Murati i tha se do dilte me Sarën dhe se i pëlqen si pamje.

Dialogu:

Sindi: Pse të zgjodha në takim?

Murati: Ose se të ka marrë malli, ose se ke diçka për të më thënë

Sindi: Kam diçka për të të thënë

Murati: Mezor po pres

Sindi: Ti ke thënë se nuk të pëlqen ana agresive e imja, si t’u duke kur ndodhi debati në prime

Murati: Unë u habita pse u bëre me nerva, ndoshta se u preke shumë. Mendova se u preke dhe për këtë të mbështeta

Sindi: Ndryshon gjykimi për mua?

Murati: Jo nuk ka lidhje

Sindi: Kam parë dhe takimin e të premtes, ti refuzove Sarën, pse?

Murati: E refuzova pas 3, 4 apo 5 emrash

Sindi: Po të të kishte zgjedhur të parin?

Murati: Do dilja

Sindi: Pse?

Murati: Dua të njoh vajzat, ti më the vetë që ke disa pëlqime te çunat, tani kush e ka fajin? Ku doli ky muhabet?

Sindi: Sara të pëlqen?

Murati: E bukur është si pamje

Sindi: Dmth do dilje?

Murati: Pse ça të keqe ka këtu?

Sindi: Nuk do më pëlqente. Ty do të vinte mirë nëse unë do dilja?

Murati: Jo, por nëse ti do kesh ndjenja me një djalë këtu, normal do ta respektoja

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore