Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Kam dashur të vras veten”, këngëtari i famshëm habit me deklaratën: U bëra i varur nga alkooli

“Kam dashur të vras veten”, këngëtari i famshëm

Këngëtari i famshëm, Liam Payne, ka folur hapur për “luftën” e tij me shëndetin mendor. Në rrëfimin e tij, ish-ylli i “One Direction” ka zbuluar se kishte menduar edhe vetëvrasjen.

Payne ka rrëfyer se nuk ka qenë në gjendje që të bënte gjërat e përditshme e madje ndihej si fëmijë.

“Unë ende ndihem si fëmijë në shumë mënyra. Nuk ka asnjë lidhje midis parave dhe lumturisë. Është një mit. Paraja është aftësia për t’u çlodhur në gjëra të caktuara.”, tha këngëtari i famshëm, i cili ka shtuar se iu rikthye veseve të këqija gjatë izolimit dhe se u bë i varur nga alkooli.

“Unë kisha frikë deri në dy muajt e mëparshëm. Besoj se shumë njerëz kishin këtë lloj faktori identik, alkoolin”, tha ai. 

Ndërsa kujtojmë se një ditë më parë, këngëtari konfirmoi gjithashtu dhe ndarjen nga e fejuara pas disa muajsh

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore