Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Kam 1 vit e gjysmë i lidhur, hyra për famë”/ Ish-konkurrenti i “Përputhen” plas bombën

“Kam 1 vit e gjysmë i lidhur, hyra për famë”/

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte i ftuar një prej ish-konkurrentëve të “Përputhen”, Ervin Koxherri.

Menjëherë pas daljes nga programi qarkulloi nëpër portale një foto e tij me missi-n shqiptar, Damaljanta Gjergji, duke lënë të kuptohej se mes tyre kishte nisur një lidhje dashurie.

Në daljen e tyre të parë, Ervini dhe Damaljanta treguan për “Ftesë në 5” se janë veç shokë dhe mes tyre nuk ka ekzistuar kurrë një histori dashurie.

Më tej Ervini sqaroi se gjatë kohës që u publikuan lajmet ka qenë në një lidhje dashurie me një vajzë tjetër.

I pyetur nga Bieta ai rrëfeu se kishin 1 vit e gjysmë bashkë dhe kishin rënë dakord për hyrjen e tij në “Përputhen”.

“Ne bëmë kompromis kur hyra unë në Përputhen, sepse qëllimi i hyrjes sime atje ishte muzika”, u shpreh ai.

Ervini pohoi se tashmë janë ndarë, madje kënga e tij e fundit ishte një dedikim për të.

“Kam 1 vit e gjysmë i lidhur, hyra për famë”/

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore