Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ka shumë llapaqenëri”/ Robert Aliaj ka dy fjalë për Lorencin: Si “chihuahua” që ka ardhur nga Afganistani…

“Ka shumë llapaqenëri”/ Robert Aliaj ka dy fjalë

I ftuar ditën e sotme në Wake-Up ka qenë Robert Aliaj, babai i Kristit, banor i Big Brother VIP2.

Roberti nuk i ka kursyer kritikat për sjelljen e banorëve dhe gjuhen e tyre të komunikimit, ndërkohë që dy fjalë i ka patur edhe për Lorencin, i cili shpesh këto dy ditë ka atakuar Kristin.

“Aty ka shumë llapaqënëri, edhe për vajzat e kam. Nuk po flas me emra. Në moment të caktuar të lojës duhet të ulen tensionet dhe të ndërtohet një dialog. Aty ka urrejtje, seç ka ardhur një tip i ri aty, është një tip sikur ka ardhur nga Afganistani. Nuk e kam për paragjykim por nga paraqitja. Duket si një chihuahua që kafshon një pitbull.”- tha Roberti.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore