Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ka qenë shumë...”/ Noizy shpërthen kundër Encës: Ja pse u kofliktuam

“Ka qenë shumë...”/ Noizy shpërthen kundër

Noizy është ndër reperët shqiptarë që për një kohë të gjatë ka qëndruar aktiv në skenë. Gjatë gjithë këtyre viteve, përpos suksesin, ai ka sjellë në skenë emra të njohur e artist të rinj.

Një mbështetje të tillë thuhet se e ka bërë edhe për këngëtaren Enca Haxhia, e cila kohë më parë kishte qenë pjesë e grupi OTR.

“Ka qenë shumë...”/ Noizy shpërthen kundër

Pas disa polemikave mes tyre, Enca ishte larguar nga ky grup, ku më pas dyshja filluan me ‘përleshje’ virtuale.

Në një intervistë në emisionin NIN, Noizy, ka folur rreth ish-bashkëpunëtores. “Enca ka qenë shumë e lodhshme pikë së pari, është shumë rob i lodhshëm, ka qenë kërkuese ka pasur gjëra pozitive të veta, por shumë e lodhshme, pastaj lindin problemet dhe mosmirënjohjet “, është shprehur ai.

“Ka qenë shumë...”/ Noizy shpërthen kundër

Mes tjerash, reperi i hiteve të shumta ka thënë se ai ka dashur që Enca të jetë mirënjohëse ndaj ndihmës së tij.

“Ka qenë shumë...”/ Noizy shpërthen kundër

“Del në televizion dhe thotë unë ashtu, nuk po them dil të flasësh për Noizyn që ai më ka bërë mua, por kur bëhet pyetja, përgjigju siç është për t’u përgjigjur”, përfundoi ai.

Edhe pse tashmë nuk mbajnë asnjë kontakt, bashkëpunimet e dyshes kanë korrur sukses të madh në industrinë muzikore.

“Ka qenë shumë...”/ Noizy shpërthen kundër

“Ka qenë shumë...”/ Noizy shpërthen kundër

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore