Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ka katër fëmijë me tri gra të ndryshme, milioneri 58-vjeçar në kërkim të partneres së re (FOTO)

Ka katër fëmijë me tri gra të ndryshme, milioneri

Një 58-vjeçar që ka zemëruar mijëra gra këtë javë me një deklaratë të tij, duket se nuk është penduar aspak. Ai bëri një postim ku tregonte se ishte në kërkim të një të dashure të re në moshë. Është fjala për Wayne Lineker, i cili ka thënë: “A do të dilja ndonjëherë me dikë në moshën time? Kurrë mos thuaj kurrë. Por jo”.

“Ju duhet që të tërhiqeni nga një person, apo jo? Unë preferoj vajzat e moshë 30-35 vjeç. Nuk është faji im. Është mënyra se si jam unë. Nuk jam seksit. Ai postim ishte shaka”, ka thënë më pas milioneri.

Ka katër fëmijë me tri gra të ndryshme, milioneri

58-vjeçari po i referohet listës ku ka zbuluar kriteret që duhet të ketë e dashura e tij. Me hashtagun #wifeywhereyouat, ai ka treguar në “Instagram” se çfarë duhet të ketë gruaja e tij e ardhshme.

"Njerëzit duhet ta kenë kuptuar që po qeshja", thotë ai. “Unë jam një i dashur fantastik. Jam 100 për qind i përkushtuar ndaj partneres me të cilën jam. Asnjëherë nuk i tradhtoj. Unë sigurohem që ata të trajtohen si një princeshë”, ka shtuar ai.

Ka katër fëmijë me tri gra të ndryshme, milioneri

Duket se Wayne, i cili ka qenë i martuar dy herë dhe ka katër fëmijë me tre gra të ndryshme, një fejesë të prishur si dhe shumë flirtime, tashmë është shtruar.

“Kur jam beqar shkoj nëpër festa e bëj shumë gjëra, ndërsa kur jam në një lidhje bëj ato që bën një çift normal”, ka vijuar ai.

Ka katër fëmijë me tri gra të ndryshme, milioneri

Ka katër fëmijë me tri gra të ndryshme, milioneri

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore