Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ka bashkëpunuar me Xhensilën dhe Elvanën, çfarë thotë Ardian Bujupi për dy këngëtaret e njohura

Ka bashkëpunuar me Xhensilën dhe Elvanën, çfarë

Këngëtari i njohur, Ardian Bujupi, ishte i ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin “Wake Up” në Top Channel, ku foli për projektin më të ri muzikor dhe bashkëpunimin me Xhensila Myrtezajn.

“Çika-Çika” është suksesi i parë i Bujupit me Myrtezajn, e pas këtij hiti ata vendosën që të vinin sërish bashkë me një tjetër këngë. “Panorama” është titulli i këngës që do të publikohet ditën e sotme dhe që pritet të jetë hit gjatë kësaj vere.

Duke folur për kolegen e tij, Bujupi u shpreh: “Bashkëpunimi me Xhensilën ka qenë i hapur, por këtë verë gjetëm mundësinë. Unë Besin e kam shumë shok. Titullin “Panorama” e kam vendosur sepse është një emër ndërkombëtarë, pra panorama thuhet në shqip, turqisht, gjermanisht dhe është një titull i pa përdorur më parë”.

Ndërkohë kujtojmë se Ardiani ka sjellë bashkëpunime të shumta me artistë të mirë në kohë të ndryshme. E i pyetur në lidhje me bashkëpunimet me dy këngëtaret, Xhensila Myrtezaj dhe Elvana Gjata, ai shprehet: “Të bashkëpunosh me femra është pak më e komplikuar, sepse duhet t’i kushtojnë rëndësi veshjes dhe grimit. Bashkëpunimet me Xhensilën dhe Elvanën kanë qenë super, janë yje të shqiptarisë dhe për mua është krenari e madhe bashkëpunimi me ta. Elvana ka eksperiencë pak më të gjatë se Xhensila, por të dyja janë perfeksioniste, detajiste gjë që më ka ndihmuar shumë dhe mua”.

I pyetur për të tjera bashkëpunime në Shqipëri, Ardiani u përgjigj: “Elvana Gjatën e kam dëgjuar që kur kam qenë 15-16 vjeç dhe e kam pasur shembull, idhull. Mendoj se ëndrrat për në tregun shqiptarë për bashkëpunime më janë plotësuar”.

Ka bashkëpunuar me Xhensilën dhe Elvanën, çfarë

Ka bashkëpunuar me Xhensilën dhe Elvanën, çfarë

Ka bashkëpunuar me Xhensilën dhe Elvanën, çfarë

Ka bashkëpunuar me Xhensilën dhe Elvanën, çfarë

Ka bashkëpunuar me Xhensilën dhe Elvanën, çfarë

Ka bashkëpunuar me Xhensilën dhe Elvanën, çfarë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore