Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ka 3 muaj pa djalin”/ Ermiona dhe Bledi flasin për Oltën: Mora vesh se është shumë...

“Ka 3 muaj pa djalin”/ Ermiona dhe Bledi flasin për Oltën:

Pas dasmës që u mbajt në shtëpinë e “Big Brother VIP2” me rastin e 15-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, banorët kanë nisur që të bëjnë muhabet. Teksa ndodheshin në dhomën e gjumit, Ermiona Lekbello dhe Bledi Mane kanë folur rreth Olta Gixharit.

Sipas Ermionës, Olta jeton për këtë lojë. Nga ana tjetër, Bledi shtoi se e do atë deri në fund të lojës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda:

Ermiona: Kështu mora vesh se është shumë aktore e mirë e skenave tona. Aman se është gjynah, se jemi shumë të këqij, kuçedra.

Bledi: Ne i duam të gjithë këtu, pavarësish konjukturave, debateve

Ermiona: E kupton se ajo ka tre muaj pa djalin e vet. Se ne jemi mostra ne

Bledi: Jo, jo, unë kam të bëj me Oltën lojtare

Ermiona: Lojtare po, por unë shikoj edhe atë anën tjetër

Bledi: Të ishim në kushte të barabarta po

Ermiona: Ajo e do këtë lojë, kjo është e vërtetë. Ajo jeton për këtë lojë

Bledi: Unë i kam thënë, ty dhe Luizit, mundësisht të dua kundërshtar të përjetshëm, po rezistova deri në fund të dua.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore