Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ka 16 gra dhe 151 fëmijë, 66-vjeçari: Dua ta shtoj familjen!

Ka 16 gra dhe 151 fëmijë, 66-vjeçari: Dua ta shtoj familjen!

Një burrë, i cili ka 16 gra dhe 151 fëmijë, thotë se kërkon që të shtojë familjen. Misheck Nyandoro, nga Zimbabve thekson për “The Herald” se puna e tij me kohë të plotë është që të kënaqë gratë e tij, duke shtuar se po kërkon më të reja. 

Ndërkohë, sipas tij, janë fëmijët ata që e “bombardojnë” me dhurata, duke e lejuar që të bëjë një jetë luksoze.

Ka 16 gra dhe 151 fëmijë, 66-vjeçari: Dua ta shtoj familjen!

“Po bëj projektin tim të poligamisë. E kam nisur në vitin 1983 dhe nuk do të ndalem derisa të vdes. Aktualisht, po planifikoj dasmën time të 17-të. Të gjitha gratë e mia gatuajnë dhe unë ha vetëm ushqime të shijshme. Nëse gatimi nuk është në standardin e duhur, e hedh në plehra. Ato i dinë rregullat dhe nuk inatosen kur ia hedh në plehra atë që kanë gatuar, por mësojnë që herën tjetër të gatuajnë më mirë”, tregon afrikani.

Ka 16 gra dhe 151 fëmijë, 66-vjeçari: Dua ta shtoj familjen!

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore