Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Juristja seksi i vë flakën rrjetit, super “hot” me bikinit e vogla (FOTO)

Juristja seksi i vë flakën rrjetit, super “hot” me bikinit

Ajo është një nga modelet më seksi dhe më të komentuara në rrjetet sociale. Është fjala për Redona Koçin, e cila ndryshe njihet edhe si juristja seksi.

Redona është mjaft aktive në profilin e “Instagram”-it ku ndan me fansat foto apo video, ku shfaqet provokuese.

Juristja seksi i vë flakën rrjetit, super “hot” me bikinit

E kështu ka bërë edhe një ditë më parë. Modelja ka postuar disa imazhe ku shfaqet e veshur me një palë bikini ngjyrë rozë, të cilat i tregojnë më shumë seç duhet.

Pozat e saj super “hot” kanë marrë mijëra pëlqime, ku nuk kanë munguar as komentet si pozitive ashtu edhe negative. Madje dikush i ka shkruar se me format trupore i ngjan Encës.

Juristja seksi i vë flakën rrjetit, super “hot” me bikinit

“Si goca e xhajës së Encës je bërë”, i shkruan një ndjekës. Ndërsa të tjerë i komentojnë se është shumë seksi. Por ka edhe nga ata që e akuzojnë se ka përdorur “photoshop”.

Juristja seksi i vë flakën rrjetit, super “hot” me bikinit

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore