Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ju kujtohet Adelina Ismaili 20 vite më parë? Këngëtarja poston foton e vjetër

Ju kujtohet Adelina Ismaili 20 vite më parë? Këngëtarja

Këngëtarja e dashur për publikun, Adelina Ismaili, ka mbi 20 vite që është pjesë e tregut muzikor. E teksa koha kalon, duket se Adelina ka ngelur po e njëjta.

Një person ka publikuar në “Instastory” një fotografi të vjetër, ku shfaqet së bashku me artisten e njohur. Poza në fjalë, ajo e ka ripostuar në rrjetet sociale të saj. Fotografia është realizuar 20 vite më parë, por pavarësisht kësaj, Ismaili duket njësoj.

Ju kujtohet Adelina Ismaili 20 vite më parë? Këngëtarja

Adelina vijon që të ketë edhe sot të njëjtin portret të freskët si dhe linja trupore për t’u pasur vërtetë zili. Nga ana tjetër kujtojmë se Adelina prej kohësh është edhe në rolin e moderatores, pasi drejton një emision televiziv.

Ju kujtohet Adelina Ismaili 20 vite më parë? Këngëtarja

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore