Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Jori e veshur me bikini, Luizi i shkon pranë, Kristi i kujton Kiarën: Do të vijnë gërshërë...

Jori e veshur me bikini, Luizi i shkon pranë, Kristi i kujton Kiarën:

Batuta ka pasur mes Luizit dhe Jorit në shtëpinë e BBV, ku këngëtari ka ngacmuar modelen duke i vënë në pah linjat e saj trupore dhe provokimet që ajo bën me veshjet.

Këtë të premte, teksa modelja ka dalë me bikini në oborr për të marrë rreze dielli, nuk kanë munguar batutat e Luizit.

Ndërkohë që ka qenë Kristi dhe Lorenci ata që e kanë kritikuar Luizin duke i kujtuar se është i lidhur me Kiarën dhe se do ta ketë mërzitur moderatoren me sjelljen e tij.

Luizi: O Jor, na i more tana kamerat mikrofonat vëmendjen dronat. Kujdes, kujdes.

Jori: Hajdeni dhe ju merrni cik diell

Luizi: për ca me ardh ne me u duk ti dhe ma e bukur Me nejt afër teje unë dukem si..ku di unë.

Kristi: Si dordolec

Luizi: Po mirë moj a s’të vjen keq për ne që na u bën me u ndier keq? Sa morëm vesh që do me u zhvesh ti, u veshëm të tërë. Kujt je duke i thënë mos më shikoni? O Jor dëshiron ndonjë gjë për të pirë? Ca do ti?

Kristi: O Luiz po nuk bën o burrë

Luizi: Ca po bëj? Po shtyj kohën ca të bëj.A të merrem me ty?

Kristi: Po jo në këtë mënyrë

Luizi: Kam dy variante, me u marr me ty a me Jorin?

Kristi: Po je burrë në lidhje

Luizi: Ky s’është në terezi, unë s’jam tu shku tu u martu mor.

Lorenci: Po nuk deshe me të ardh ndonjë palë gërshërë me dron. Gërshëra të pres me mall Kiara

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore