Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Jonida Vokshi: S’e kisha menduar që me Besnik Krapin do isha “burrë e grua, mish e thua”

Jonida Vokshi: S’e kisha menduar që me Besnik Krapin do isha

Në episodin e dytë të “Vip Dado” me Lola Haradinaj këtë të dielë e ftuar ishte aktorja dhe moderatorja Jonida Vokshi.

Gjatë intervistës së realizuar nga Lola Haradinaj, aktorja ka pohuar që nuk tha : O sa mirë direkt për bashkëshortin e saj Besnik Krapi”.

Moderatorja tha gjithashtu se nuk e kishte menduar kurrë që me Besnik Krapin do ishin “burrë e grua, mish e thua” dhe me një fëmijë.

Gjithashtu Jonida është shprehur që i pëlqen të flasë herë pas here në dialektin e Kosovës, pasi e ka ndihmuar të perfeksionojë edhe anglishten.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by VIP DADO (@vipdadotvshow)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore