Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Jonida Vokshi: Ja pse do t'i thoja "PO" një skene intime në skenarin e një filmi

Jonida Vokshi: Ja pse do t'i thoja "PO" një skene intime

Moderatorja e njohur, Jonida Vokshi ka deklaruar se nuk do t’i thonte jo një skene intime në një film, nëse skenari do të ishte i integruar bukur brenda historisë së filmit.

Aktorja tha në emisionin e Diell, se skena intime nuk është një tabu, pasi çdo ditë, çiftet i kanë pjesë të jetës skenat intime.

Pyetje: Nëse në skenarin e një filmi do kishit një skenë intime, do e realizoje?

Jonida Vokshi: Ashtu sikurse ne në jetën e përditshme, të gjithë çiftet e kanë pjesë të jetës skenën intime, edhe në një film, filmi në fund të ditës është jeta reale. Nëse në një skenar filmi një skenë intime do të ishte e integruar bukur brenda historisë së filmit dhe që vjen natyrshëm, pse jo.

Shih videon e plotë. /Gazeta SHQIP

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by E Diell ?? (@ediell_topchannel)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore