Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Jeta e re luksoze e Cristiano Ronaldos dhe Georgina në Arabinë Saudite!

Jeta e re luksoze e Cristiano Ronaldos dhe Georgina në Arabinë

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez tashmë kanë udhëtuar drejt Arabisë Saudite, ku ylli portugez u prezantua nga klubi i tij i ri, Al-Nassr. Çifti thuhet se tashmë ka gjetur një rezidencë mbresëlënëse për të qëndruar në kryeqytetin e Riadit, një qytet i dalluar nga palmat, rrokaqiejt mbresëlënës dhe qendrat tregtare ekskluzive.

Jeta e re luksoze e Cristiano Ronaldos dhe Georgina në Arabinë

Sipas Daily Mail, Ronaldo ka kërkuar që t'i sigurohet një vilë si pjesë e kontratës së tij me palën saudite. Shtëpia vlen 12.2 milionë euro dhe ka tetë dhoma gjumi, një pishinë të madhe dhe një holl pritjeje me ujëvarë.

Jeta e re luksoze e Cristiano Ronaldos dhe Georgina në Arabinë

Ndodhet në një lagje ku banojnë njerëz me zakone perëndimore. Kjo do të thotë që Georgina nuk do t'i kërkohet të respektojë asnjë kod veshjeje, si për shembull të mbulohet nga koka te këmbët ose të mbajë shami. Tani, çifti është në kërkim të një shkolle elitare, të ngjashme me Shkollën Ryleys, në të cilën aktualisht ndjekin fëmijët e tyre.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore