Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Jennifer Lawrence dëshiron ta mbajë fëmijën larg publikut

Jennifer Lawrence dëshiron ta mbajë fëmijën larg publikut

Me një fustan të gjatë të artë në tapetin e kuq përpara premierës në Nju Jork të filmit të Netflix “Don’t Look Up”, ajo ka pozuar me partnerin e saj të filmit Leonardo DiCaprio. Jennifer Lawrence tregoi barkun e saj shtatzënë duke u shfaqur me një fustan të gjatë ari në tapetin e kuq përpara premierës në Nju Jork të “Don’t Look Up” të Netflix.

Aktorja, e cila para premierës ka pozuar me partnerin e filmit, Leonardo DiCaprio, ka kaluar në tapetin e kuq me një fustan të shkëlqyeshëm Dior me mëngë të tejdukshme.

Lawrence ka një bashkëpunim të gjatë me Dior që kur ajo u bë fytyra e markës në vitin 2012 dhe shpesh ka veshur krijimet e tyre në ngjarje të mëdha. Ai është edhe i ftuar i rregullt në emisionet e tyre. Ylli i filmit “Hunger Games” zbuloi për herë të parë barkun e saj shtatzënë muajin e kaluar në një shfaqje intime në Los Anxhelos me rastin e filmit të ardhshëm, i cili do të shfaqet premierë në kinema të zgjedhura më 10 dhjetor dhe do të mbërrijë në Netflix më 24 dhjetor.

Në një intervistë për Vanity Fair, Lawrence foli për fëmijën në rrugë dhe kufijtë që ajo vendos si nënë.

Fituesja e Oskarit, e cila aktualisht është në pritje të fëmijës së saj të parë me bashkëshortin e saj Cook Maroni, tha se edhe pse është “mirënjohëse dhe e emocionuar” që do të bëhet nënë, dëshiron ta mbajë fëmijën e saj larg publikut.

“Nuk dua që askush të ndihet i mirëpritur në jetën e tij”, tha Lawrence, duke shtuar se dëshiron të mbrojë me çdo kusht privatësinë e fëmijës së saj.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore