Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Jemi zemërthyer”/ Ndërron jetë në moshën 33-vjeçare DJ i njohur           

“Jemi zemërthyer”/ Ndërron jetë në moshën

Dj i njohur skocez, Jamie Roy, ka ndërruar jetë në moshën 33-vjeçare. Lajmin e hidhur e  konfirmoi vetë familja e të riut, por nuk dha më shumë detaje.

“Jamie ishte një djalë, vëlla, nip e xhaxha shumë i dashur e i talentuar. I dashur nga miqtë e kolegët e tij të shumtë brenda industrisë së muzikës dhe më gjerë. Jemi zemërthyer”, thuhet në njoftim.

Ndërkohë, miqtë dhe kolegët e përshkruan si njeri të jashtëzakonshëm.

Roy ishte me origjinë nga Dumfries, u bë i famshëm fillimisht në Glasgow dhe vazhdoi performancën në gjithë botën.

Ai njihej si një interpretues i rregullt në Ibiza dhe luante në vende të tilla si Pacha, Amnesia dhe Ibiza Rocks.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore