Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Je turpi i kësaj shtëpie, të nxora nga gropa...”/ Luizi dhe Armaldo e nisin ditën me sherr: Nuk po e them si je ti se ikën 2000 euro

“Je turpi i kësaj shtëpie, të nxora nga gropa...”/

Luiz Ejlli dhe Armaldo e kanë nisur ditën e sotme duke debatuar me njëri-tjetrin. Teksa po shijonin rrezet e diellit, Luizi i tha Armaldos se ‘është mosmirnjohës’.

Sipas Luizit, ishte ai që 'e nxori nga gropa se ishte bërë dyllë i verdhë' dhe tani është mosmirënjohës. Jo vetëm kaq, pasi nuk lanë pas as ofendimet për njëri-tjetrin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda:

Luizi: Ti je mosmirënjohës

Armaldo: Unë mosmirënjohës? Mosmirënjohës je ti

Luizi: Unë ta them në sy e ti zgërdhihesh

Armaldo: Mosmirënjohës je ti nga koka te këmbët

Luizi: Të mora prej grope e të nxora jashtë se ishe bërë dyllë i verdhë

Armaldo: Ti mbaje mend se mund të vijë një moment që nga mosmirënjohja që ti ke për të gjithë, do vijë koha ku do dalësh mosmirënjohës edhe në një vend që nuk duhet të dalësh

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Luizi: Me të gjithë do të dal, edhe me Kiarën. Ama dyfytyrësh si ti nuk bëhem. Turp e faqja e zezë je. Turpi i kësaj shtëpie

Armaldo: Ti je, e di vetë se si je, nuk po e them unë. Nuk po e them si je ti se ikën 2 mijë euro se si je ti. Kujto debatet që ke bërë me banoret dhe mbaj mend fjalët që të kam thënë se ça je

Luizi: Shko e ndërroja çarçafët.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore