Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Je shumë hipokrite”/ Olta ironizon Fotininë: Më fal që nuk ndoqa këshillat e tua

“Je shumë hipokrite”/ Olta ironizon Fotininë: Më fal

Gjatë lojës “Flor is lava”, Olta ka pasur një debat me Fotinin.

Fotini vazhdimisht ka këshilluar Oltën për lojën e saj, por duket se Olta nuk i ka marrë parasysh këshillat e saj.  

Ajo është shprehur se Fotini, e bezdis çdo 10 minuta për ti dhënë këshilla, e ndërsa ajo për mirësjellje i’a ka lejuar.

Pas këtij komenti Fotinia e ka quajtur  atë hipokrite. Por në mënyrë ironike Olta i ka kërkuar ndjesë dhe i ka thënë se do të përmirësoj lojën e saj.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore