Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Je njeriu më i bukur që njoh!", kujt ia dedikon Semi Jaupaj këto fjalë?

 

 

Pas daljes së saj nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, ajo e “Big Brother VIP”, Semi Jaupaj u kthye më fuqishëm se kurrë në muzikë. Ajo publikoi “Mos u kthe” dhe ‘Ani‘, dy këngë që u pritën mjaft mirë nga publiku që nga çastet e para të publikimit dhe që numërojnë miliona klikime.

Ditën e sotme një person shumë i veçantë për Semin feston ditëlindjen dhe është mamaja e saj. Këtë na e ka treguar vetë Semi me anë të një postimi në Instastory, ku ka postuar një buqetë me lule dhe ka shkruar fjalët më të bukura dedikuar mamasë së saj.

Ça do bënim ne pa ty?

Gëzuar ditëen e lindjes Mam’

Je njeriu më i bukur që njoh!

"Je njeriu më i bukur që njoh!", kujt ia dedikon Semi Jaupaj

 

Ka disa kohë që Semi është shprehur se i mungonin flokët e saj të gjata dhe se ndihej e penduar që bëri ndyshimin në ‘look-un’ e saj, duke i prerë ato të shkurtra. E duket se bukuroshja ka vazhduar të ketë po të njëjtat mendime e së fundmi me anë të një postimi në Instastory na ka treguar se ka rikthyer flokët e saj të gjata dhe duket shumë e lumtur.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore