Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Je i fortë, po mund të jesh edhe më i fortë”/ Me kë po flet Bjordi?

“Je i fortë, po mund të jesh edhe më i fortë”/

Edhe pse Luiz Ejlli herë pas here e ngacmon Bjordi Mezinin, ky i fundit tregohet mjaft i sinqertë me të.

Regjisori është një nga banorët që flet hapur me këngëtarin. Mëngjesin e sotëm ai i tha edhe mendimin e tij sa i përket Kiara Titos dhe raportit që ata të dy kanë ndërtuar.

Ata ndodheshin në oborr dhe Mezini i tha Ejllit se atë nuk e bind fare Kiara. Sipas mendimit të tij, Kiara ose e ka marrë situatën në dorë.

Ndërsa më vonë gjatë ditës, Bjordi i tha Luizi se ‘është lojtar i fortë por mund të jetë edhe më i fortë’.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda:

Bjordi: Je lojtar i fortë

Luizi: E?

Bjordi: Je lojtari i fortë

Luizi: Unë? A thua?

Bjordi: Mund të jesh edhe më i fortë, edhe këtë ta them me zemër.

Luizi: Po pres Maestron, më ka lënë pafjalë

Bjordi: Po ty ça të ka bërë?

Luizi: Nuk ma merrte mendja se do dilte në nominim

Bjordi: Po pse e dominove?

Luizi: E meritonte

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore