Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Je e ngordhur, kaq!”/ Olta thumbon keq Kiarën: Ti luan gocën e mirë, ke qejf të dalësh…

“Je e ngordhur, kaq!”/ Olta thumbon keq Kiarën: Ti luan

Afrimiteti mes Oltës dhe Kiarës gjithë këtë javë që dyshja ka qenë në një nominim të fortë ka çuditur të gjithë banorët.

Në një bisedë që kanë zhvilluar vajzat në dhomën e gjumit, duket se Olta ka analizuar lojën e Kiarës, teksa e ka cilësuar atë si të ngordhur.

Pjesë nga biseda:

Olta: Aman Kiara se aksidenti ndodhi pas dy muajsh

Kiara: Më ka tronditur shumë.

Olta: Po pra je e ngordhur kaq, një bricjap i ngordhur do thosha unë.

Kiara: Ça po bën po lutesh?

Olta: Po lutem që të mos kesh biletë kthimi

Kiara: Të gjitha gocat të mira janë, pse ka ndonjë të keqe këtu

Olta: Po mirë pra ti e luan gocën e mirë gjithë kohës, se ke qejf të dalësh kështu

Kiara: Kur të dalësh jashtë do e kuptosh, kur të të vij për vizitë në Spanjë

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore