Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Jason Derulo e donte bebin me patjetër djalë dhe tregon arsyen

Jason Derulo e donte bebin me patjetër djalë dhe tregon arsyen

Së shpejti këngëtari i njohur amerikan, Jason Derulo do të bëhet baba për herë të parë. Partnerja e tij Jena Frumes është në pritje të një djali dhe Jason është tejet i lumtur.

Në një intervistë për "The Drew Barrymore Show", këngëtari tha se dëshironte shumë që të kishte djalë në mënyrë që të trashëgonte mbiemrin e tij.

"Mendoj se kam bërë shumë në jetë dhe kam arritur goxha. Por tani mendoj, me kë do ta ndaj? Gjithashtu në fisin tonë nuk kemi asnjë djalë që të na trashëgojë mbiemrin. Vëllai im ka vajza, motra ime vajza dhe nuk ka mbetur asnjë Derulo. Kështu që unë duhet të trashëgoj mbiemrin", tha këngëtari.

Jason Derulo e donte bebin me patjetër djalë dhe tregon arsyen

Jason Derulo e donte bebin me patjetër djalë dhe tregon arsyen

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore