Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Jasmina poston foton provokuese, Andi ka diçka për t’i thënë: Nëse...

Jasmina poston foton provokuese, Andi ka diçka për t’i

Edhe pse u duk se mes tyre ka një krisje, duket se marrëdhënia e Jasminës dhe Andit, vijon të jetë e mirë. Kjo u vu re te komenti që Andi i la Jasminës në foton e fundit që postoi në “Instagram”.

Vajza e “Për’puthen” ka ndarë me ndjekësit një foto të realizuar në studion e emisionit. Ajo shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër ngjyrë zi, i cili ka një dekolte mjaft të hapur.

Jasmina poston foton provokuese, Andi ka diçka për t’i

“La femme fatale”, shkruan Jasmina bashkëngjitur me foton që mori menjëherë shumë komente dhe pëlqime. Por sigurisht që vëmendjen më të madhe e mori komenti i Andit.

“Nëse ylli do ishte njeri, do dukej kështu si ti”, i shkruan konkurrenti i “Për’puthen”, duke e shoqëruar komentin edhe me disa emoji me sy zemra.

Jasmina e ka lexuar këtë koment dhe ka vendosur që t’i përgjigjet duke i thënë: “Siç kam njerëzit krah meje”.

Jasmina poston foton provokuese, Andi ka diçka për t’i

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore