Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Andi në takim sqarues me Jasminën: Acarohem shumë me ty, por sërish...

Andi në takim sqarues me Jasminën: Acarohem shumë me ty, por

Jasmina dhe Andi dolën bashkë në një takim sqarues, pas konflikteve që kanë pasur me njëri-tjetrin.

Jasmina ka shfaqur jo pak xhelozi dhe acarim pas takimit të Andit me Sarën, duke hedhur edhe akuza e duke ofenduar.

Megjithatë, në takim Andi tha se as nuk mundet të acarohet me Jasminën sepse ajo është “shumë e mirë”.

Por Jasmina mbajti një qëndrim indiferent.

Debati:

Andi: Acarohem shumë me ty, por prapë po në moment më ikin nervat sepse je shumë e mirë

Jasmina: Ti më thua mua e vetmja dhe pastaj të dalin nja dy a tri të tjera. Si të shkoi takimi?

Andi: Në krahasim me ty jo dhe aq

Jasmina: Po në prapaskena?

Andi: Nuk ka patur parapaskena

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore