Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Jasmina e Për'puthen pranon publikisht se dashuron...(FOTO)

Jasmina e Për'puthen pranon publikisht se dashuron...(FOTO)

Jasmina dhe Andi kanë shfaqur një simpati për njëri-tjetrin, qëkur bukuroshja u bë pjesë e programit.

Mes dy konkurrentëve nuk kanë munguar as puthjet. Në Për’puthen Prime, para se të diskutonte me Mevlanin, Jasmina puthi Andin. Ndërsa ishte Andi që i dhuroi puthjen në buzë dhe më pas një orë me rërë Jasminës.

Dje, në një Story në Instagram, teksa tregonte disa produkte, Jasmina shkruante: “Ngaqë u dashurova, kam harruar ta ndaj me ju, sorry”. Mbetet për t’u parë në vazhdim sa e vërtetë është kjo deklaratë e saj dhe nëse çifti do të dalë i përputhur nga emisioni.

Jasmina e Për'puthen pranon publikisht se dashuron...(FOTO)

Jasmina e Për'puthen pranon publikisht se dashuron...(FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore