Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Jasmina e dashuruar me Andin? Ja postimi që i bëri rrëmujë të gjIthë (FOTO)

Jasmina e dashuruar me Andin? Ja postimi që i bëri rrëmujë

Në “Për’puthen Prime” pati sërish puthje. Në një moment Andi mori fjalën dhe tregoi se i pëlqeu shumë puthja me Jasminin gjatë puntatës së kaluar. Më pas ai kërkoi leje që të bënte diçka.

Andi u çua dhe mori një dhuratë, të cilën ia dha Jasminit. E gjithashtu ai i dha edhe një puthje tjetër në buzë. Dhurata ishte një orë rëre.

Jasmina u duk shumë e emocionuar pas puthjes me Andin, e madje tha se pas atij veprimi kishte nisur që të dridhej.

Që në fillim kur ka hyrë në program, ajo ka treguar tërheqjen për Andin dhe duket se ky pëlqim po i kthehet në ndjenjë më të fortë. Duket se këtë e ka pranuar edhe përmes një postimi në “Instaastory”.

Jasmina e dashuruar me Andin? Ja postimi që i bëri rrëmujë

 “Ngaqë u dashurova, kam harruar ta ndaj me ju, sorry…”- shkruan ajo, duke vazhduar t’i tregojë vajzave produktet e kozmetikës.

Të shohim se si do ta komentojë këtë deklaratë të fortë, që i bëri të gjithë rrëmujë, në puntatat e ardhshme të “Për’puthen”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore