Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Janë të dy karagjozë”- Velinat e fiksit tregojnë marrëdhënien me Dorin dhe Devin

“Janë të dy karagjozë”- Velinat e fiksit

Jora dhe Regisa, dy velinat bukuroshe të emisionit "Fiks Fare", kanë folur për marrëdhënien mes tyre si dhe atë me dy moderatorët e emisionit, Devis Mukën dhe Dorian Ramaliun.

Të ftuara në emisionin “Ftesë në Pesë”, vajzat treguan se kishin marrëdhënie shumë të mirë me njëra-tjetrën dhe se kishin pasur kimi që në ditën e parë që janë takuar.

“Janë të dy karagjozë”- Velinat e fiksit

Ndërsa kur u pyetën për marrëdhënien me Dorin e Devin, Jora tha me shaka se “janë të dy karagjozë”.

“Unë Devin e kam njohur në një spektakël më parë.  Janë të dy karagjozë (qesh). Jo sinqerisht janë shumë të mirë, të gjithë, jo vetëm Dori dhe Devi, por të gjithë”, tha ajo.

“Janë të dy karagjozë”- Velinat e fiksit

Vajzat u shprehën se të dy moderatorët janë shumë të sjellshëm dhe se marrëdhëniet mes tyre janë shumë të mira.

“Mua Devi më ka bërë ftesën për të qenë pjesë e emisionit, por me të dy çunat shkojmë shumë mirë”, tha Regisa.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore