Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Janë mjaft të rezervuar për lidhjen e tyre, por Çiljeta bën gjestin e ëmbël për Albanin (FOTO)

Janë mjaft të rezervuar për lidhjen e tyre, por Çiljeta

Prej 5 vitesh, Çiljeta Xhilaga, është në një lidhje dashurie me portierin e Partizanit, Alban Hoxha. Edhe pse kanë disa vite bashkë, ata të dy janë munduar që të jenë të rezervuar rreth jetës së tyre private.

Janë mjaft të rezervuar për lidhjen e tyre, por Çiljeta

Pavarësisht kësaj, ata janë mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit. Këtë e ka vërtetuar vetë këngëtarja e njohur së fundmi. Ajo ka vendosur si foto profili në "Instagram" një foto me partnerin, si shenjë të dashurisë së tyre.

Janë mjaft të rezervuar për lidhjen e tyre, por Çiljeta

Nga ana tjetër, kujtojmë se në media është përfolur se Çiljeta dhe Albani janë në prag të martesës.

Janë mjaft të rezervuar për lidhjen e tyre, por Çiljeta

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore