Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ç’janë këto, të nxjerrësh gjoksin jashtë”/ Tea ka diçka për t’u thënë kritikuesve: Vlerat e një njeriu nuk duken te të pasmet...

“Ç’janë këto, të nxjerrësh gjoksin

Puntata e sotme e emisionit “Goca dhe Gra” ka nisur duke diskutuar në lidhje me komentet dhe mesazhet me plot urrejtje që njerëzit bëjnë në rrjetet sociale.

“Pash Zotin o Tea, kisha respekt për ty, po sinqerisht i ke humb vlerat. Çfarë janë këto budallallëqe kështu me gocë, të nxjerrësh cicat jashtë, bëhu serioze mi gocë se bukuria është në shpirt e jo në veshje”, është një koment i lënë në një foto të ish-konkurrentes së “Për’puthen”.

“Ç’janë këto, të nxjerrësh gjoksin

E Tea i ktheu përgjigje nga emisioni ku ajo është moderatore. Sipas saj, vlerat e një personi nuk duken as te cicat, as te fytyra, as te trupi dhe as te të pasmet.

“Nëse zgjedh ti t’i nxjerrën në një foto ku je në plazh, është shumë normale t’i nxjerrësh dhe nxirri moj vajzë se është e drejta jote. E askush nuk ka të drejtë të të gjykojë ty për trupin tënd apo të vëri moralin tënd në një foto të bukur që ke nxjerrë në Instagram”, shton Tea.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore