Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Janë bërë dashnorë me njëri-tjetrin”/ U largua nga Për'puthen, nuk ndalet Fationi: E vërteta...(FOTO)

“Janë bërë dashnorë me njëri-tjetrin”/ U

Pak ditë më parë, Fation Kuqari deklaroi largimin e tij nga "Përputhen". Me anë të një statusi të gjatë në Instastory, ai njoftoi se nuk do të jetë më pjesë e programit.

"Me gjithë respektin ndaj produksionit dhe autores ju njoftoj se do largohem nga 'Përputhen'. Kjo për shkak se nuk mund të bëhem dot pjesë e gjithë intrigave, mashtrimeve, viktimizimeve, lotëve të krokodilit dhe dyfytyrësisë që tjetër janë dhe tjetër hiqen para publikut.

Janë bërë motra e vëllezër dhe dashnorë me njëri-tjetrin, por këto nuk shihen nga ju dhe produksioni, shihen nga unë ndaj reagoj aq keq për gjëra të vogla në dukje", shkroi ish-konkurrenti. 

Pas deklaratës ku akuzon disa nga konkurrentët e tjerë për intriga dhe mashtrime, Fationi ka publikuar një foto me mbishkrimin "E vërteta dhemb".

“Janë bërë dashnorë me njëri-tjetrin”/ U

“Janë bërë dashnorë me njëri-tjetrin”/ U

“Janë bërë dashnorë me njëri-tjetrin”/ U

“Janë bërë dashnorë me njëri-tjetrin”/ U

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore