Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Jam zhgënjyer, kam qarë në dhomë”! Graniti sqaron çfarë po ndodh mes tij dhe Fifit në “Big Brother VIP”

“Jam zhgënjyer, kam qarë në dhomë”! Graniti

Ish-futbollisti Granit Cana, i cili është bërë pjesë e “Big Brother VIP”, ka folur dje për herë të parë për jetën personale. I komentuar shumë për pamjen e jashtme, Graniti në fakt edhe ka vuajtur në dashuri.

Graniti tregoi se momentalisht është beqar, por ka pasur edhe lidhje që kanë lënë gjurmë në jetën e tij, madje edhe ka qarë i mbyllur në dhomën e gjumit, që askush tjetër të mos e shihte.

Fifi: Varet prej teje si don me e mbajt raportin mes nesh jashtë…

Granit Cana: Unë mendoj që edhe jashtë kemi për të kaluar shumë mirë, po e them ‘sinqeseriozisht’. Pse qeshesh moj goce?

Fifi: Sepse nuk po të kuptoj, je shumë “deep” (i thellë) shumë i pakuptueshëm je…

Granit Cana: E kam thënë që të du shumë si person dhe që të ardhmes nuk i dihet se çfarë mund të ndodhë, për momentin është kjo. S’po du me dal ashtu çuni… si lloj shfrytëzuesi, si dikush që po bën lojë për ‘Big Brother’, nëse lind diçka, lind diçka reale”.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore