Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Jam tip rebel”/ Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40” zbulon se është në një njohje

“Jam tip rebel”/ Ish-konkurrentja e “Për’puthen

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40”, Gilberta Simoni, ishte ditën e sotme në një lidhje të drejtpërdrejtë me emisionin “Shqipëria Live”, ku zbuloi se ishte në një njohje.

Teksa po komentonin historinë e një 40-vjeçare nga fshati Mushnik i Rrogozhinës, e cila nuk kishte dalë kurrë me një djalë për të pirë kafe, Gilberta tha se ka të bëjë edhe mentaliteti.

E pyetur nëse ajo ka pasur probleme kur ka hyrë në një emision dashurie për të gjetur burrë, Simoni u shpreh se ka pasur një familje mbështetëse.

“Unë kam një familje mbështetëse. Jam tip rebel dhe nuk merrem me mentalitetin. Po bëj një njohje, goxha njohje. Të shohim”, përfundoi Gilberta.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore