Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Jam shumë krenar për arritjet e tua”/ Mozzik i bën kërkesën publike këngëtares së famshme (FOTO)

“Jam shumë krenar për arritjet e tua”/ Mozzik i bën

Dy net më parë, Dua Lipa elektrizoi skenën e “Sunny Hill Festival”, ndërsa mbrëmjen e djeshme iu bashkua familjes dhe i shijoi performancat e kolegëve si publik.

E teksa këngëtarja e famshme shqiptare ndodhet në vendlindje, Mozzik i ka bërë në kërkesë publike. Përmes një postimi në “Instastory”, reperi i njohur i kërkon 26-vjeçares të vizitojë Prekazin.

“Dua jam shumë krenar me arritjet e tua, vazhdo para je më e mira. Këto ditë që jeni në Kosovë vizitoni Prekazin”, ka shkruar reperi në një imazhi nga Prekazi.

“Jam shumë krenar për arritjet e tua”/ Mozzik i bën

Sakaq kujtojmë që ditën e djeshme Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka emëruar Dua Lipën ‘Ambasadore Nderi të Republikës së Kosovës’.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Osmani shkruante se Lipën e ka falënderuar për gjithçka që ka bërë dhe po bën që “zëri ynë të dëgjohet kudo në botë”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore