Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Jam shumë e lumtur për zgjedhjen time”/ Dea Mishel: Luizin e kam parë si të plagosur, është 10 hapa...

“Jam shumë e lumtur për zgjedhjen time”/ Dea Mishel:

“Jam shumë e lumtur për zgjedhjen time dhe zgjedhjen e publikut”. Kështu u shpreh Dea Mishel prime-n e sotëm në “Big Brother VIP2”, duke iu referuar nominimit që bëri të martën.

Duke qenë se fitoi lojën e inteligjencës, Vëllai i Madh i dha të drejtën Deas që të nxirrte në nominim 3 banorë dhe ajo zgjodhi grupin “LEK”, Luizi-Efi-Kiara.

Dea shtoi se Luizin këtë javë e ka parë si të plagosur, ku ka bërë veç përpëlitje të vogla.

“Unë e di çfarë kam bërë, jam shumë e lumtur për zgjedhjen time dhe publikun. E shoh si të plagosur pa Efin. Ka bërë përpëlitje të vogla, zënka të vogla me Maestron dhe puthje me Kiarën. Është 10 hapa pas”, tha Dea Mishel.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore