Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Jam prekur dy herë nga Covid, nuk e kam bërë vaksinën”, këngëtarja e njohur: Hera e parë ishte e vështirë, më merrej...

“Jam prekur dy herë nga Covid, nuk e kam bërë

Ende nuk e ka bërë vaksinën dhe është infektuar dy herë nga Covid-19. Kështu ka rrëfyer këngëtarja e njohur, Silva Gunbardhi, gjatë një interviste të bërë së fundmi.

Teksa ishte e ftuar në emisionin “Rudina”, ajo vendosi që të tregonte se nuk është kundër vaksinave, por ishte duke e konsideruar që ta bëjë.

“Jam prekur dy herë nga Covid, nuk e kam bërë

"Herën e parë isha ndër të parët. E mora në Itali dhe talleshim me kinezët ndërkohë që unë kisha Covid. Më merrej fryma, nuk bëja dot palestër. Hera e parë ishte e vështirë. Herën e dyte më lehtë. Pas një viti”, ka rrëfyer këngëtarja e njohur.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore