Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Jam përdhunuar kur isha 12-vjeçe”, Ish- e fejuara e Gabriel Garkos bën rrëfimin shokues: E njihja, ai më ofroi

“Jam përdhunuar kur isha 12-vjeçe”, Ish- e fejuara e

"Në moshën dymbëdhjetë vjeçare më kanë përdhunuar, gjë që ndikoi shumë në marrëdhëniet e mia me burrat", ishte rrëfimi shokues i aktores italiane, Adua Del Vesco .

Gjatë episodit të dhjetë të "Grande Fratello Vip" ajo tregoi historinë e tmerrit që kishte përjetuar kur ka qenë vetëm një fëmijë.

“Jam përdhunuar kur isha 12-vjeçe”, Ish- e fejuara e

"Kujtimet e mia ndonjëherë janë paksa të errëta, sepse mendja ime përpiqet të fshijë gjërat. Ai ishte një person që unë e njihja dhe i cili më tha të bënim nj xhiro me makinë. Unë me naivitet e pranova pa ndonjë keqdashje sepse isha thjesht një vajzë e vogël dhe nuk mund ta imagjinoja ”, tregoi ajo me lot në sy.

“Jam përdhunuar kur isha 12-vjeçe”, Ish- e fejuara e

Vetëm dy vjet më parë, thotë aktorja, ajo gjeti forcën t'i tregonte gjithçka nënës së saj.

"Nga frika se mos e lëndoja dhe për të mbrojtur familjen time, nuk i kisha treguar”, tha ajo.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore