Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Jam munduar t’i qëndroj afër”/ Egzona flet për Beatrix: Trixa të përqafoi ty,ndërsa mua…

“Jam munduar t’i qëndroj afër”/ Egzona flet për

Mbrëmjen e djeshme pas spektaklit të madh duhet se banorët janë munduar të sheshojnë të gjithë keqkuptimet mes tyre.

Mësohet se Egzona ka folur me Xheisarën për Beatrix, një nga vajzat më të komentuara të këtij edicioni.

“Mua dhe tani po më vjen keq,unë dola në nominim dhe pashë që Trixa të përqafoi ty,ndërsa mua nuk më tha asgjë.Unë kur erdha,javën e parë,u mundova ti qëndroj Trixës afër dhe absolutisht nuk jam pishman sepse e kam bërë me zemër,e kam bërë sepse e kam ndjerë dhe e kam parë që nuk ka qenë aspak mirë”,tha Egzona./ Gazeta Shqip

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore